אריה סמדג'ה
החלקות שיער

תפריט

החלקת קראטין משקמת

קל להתייחס לחומר החלקת השיער כעוד מוצר טיפוח, אבל למעשה מעבר לכך שמדובר בבריאות השיער שלכן – החלקת הקראטין עוזרת לשקם ולשפר את בריאות השיער – מדובר פה בכלל בבריאות שלכן.

אם אתן מחפשות אחר חומר החלקת השיער האיכותי ביותר, אני ממליץ לכן על ההחלקה האורגנית משולבת קראטין שלנו מבית ASK: משתמשות בו אלפי הלקוחות המרוצות של המרכז להחלקת השיער ברחובות. זהו חומר החלקת קראטין, ותוכלו להזמין אותו עד הבית ממש כאן.

למה דווקא החלקת קראטין לשיער?

שוק החלקות השיער מוצף בחומרים שלא אושרו על ידי משרד הבריאות. לצערי נתקלתי בעצמי במספר מקרים של נשים אשר בחרו להשתמש בחומר להחלקת השיער, רק בגלל שהוא היה האופציה הזולה או הזמינה יותר. התוצאות של החומרים האלו ממש לא היו שווים את ההפרש במחיר שהן שילמו, שלא לדבר על מקרים בהם ה"תוצאות" לא היו חיוביות בכלל.

חומרי ההחלקות המאושרים על ידי משרד הבריאות יכילו חומרים טבעיים כמו חומצות אמינו וחלבונים, שמשקמים את השיער ועוזרים לו להיראות בריא יותר ומלא ברק. אותם מוצרי החלקות שיער יציגו את האישור שלהם על האריזה יחד עם רשימה של החומרים המרכיבים אותו. ככה שאין מקום לטעויות.

החלקות שיער עם קראטין שאינם מאושרים על ידי משרד הבריאות בדרך כלל נפסלים בגלל שיש בהם כמות גבוהה של פורמלין, שהוא חומר כימי משמר מאוד זול ונגיש. זהו רכיב שנעשה בו שימוש נרחב במסכות שיער ובהחלקות שיער, אבל בריכוז גבוה הוא נחשב למסוכן לשיער שלכן וכן אפילו מסרטן, ולכן מומלץ להימנע מהם. גם אם החומרים שבהחלקה לא מכילים פורמלין, במידה והם לא מאושרים על ידי משרד הבריאות עדיין מומלץ להימנע מהן: יש חומרים שמכילים חומרים כימיים אחרים שממש לא בריאים לשיער שלכן (או חומרים שבטמפרטורות מסוימות הופכים לפורמלין). ככה שאם יש ספק לגבי הרכיבים בחומר החלקת השיער – אין לכן מה לשים אותו על השיער שלכן!

החלקות קראטין

החלקות קראטין מאושרות יהיו נטולי פורמלין ויסתמכו על החומרים הטבעיים שבחומר לשקם ולשפר את בריאות השיער שלכן.
אתן מוזמנות לקרוא עוד על החומר הרשמי של ASK – ללא פורמלין וללא חומרים מסוכנים.

שאלות ותשובות נפוצות

הבקבוק שלנו מכיל 500 מ"ל המספיק בממוצע ל- 2 ראשים. מחירו 300 ₪ (עם משלוח מהיר בחינם!). מומלץ לבדוק גם את הערכה הביתית להחלקה הכוללת שמפו ומסיכת הזנה ב 399 ₪ בלבד!

כן! החומר שלנו מתאים לכל סוגי השיער. שיער בלונד, צבוע, שבור ועוד. אם מחליקים שיער צבוע יש לוודא כי צבע השיער לא מכיל אמוניה!

זמן אספקת המוצר הינו 1-5 ימי עסקים. לערים הגדולות זמן האספקה בדרך כלל הוא 1-3 ימי עסקים.

לקביעת תור, מלאי את הטופס ונחזור אליך לתיאום התור

600 ₪ לכל אורך שיער