אריה סמדג'ה
החלקות שיער

תפריט

החלקת שיער ביתית משקמת

מכירות את זה שכדי להתמיד בהחלקת השיער שלכן אתן צריכות להתקשר למספרה ולוודא שיש תור פנוי בזמן שנוח גם לכן; להספיק לצאת מהעבודה בזמן; למצוא חניה קרובה ואז להיות מנותקת מהעולם לכמה שעות טובות ולכי תדעי מה יקרה בזמן הזה?
עבור כל מי שמשתמשת בהחלקה בבית, התהליך המלחיץ הזה פשוט לא רלוונטי יותר!

כל מי שאני מכיר שמשתמשת בהחלקת שיער ביתית, תעיד כי מדובר בעולם ומלואו בהשוואה לשאר סוגי החלקות השיער הקיימים בשוק. את חומרי ההחלקה אתן יכולות למרוח על השיער בזמן שלכן, בבית שלכן,  מה שמאפשר לכן להקפיד לטפל בשיער שלכן כחלק מרוטינת הטיפוח שלכן, במקום אותו תהליך  שלווה בלא מעט לחץ והוצאות מיותרות.

מה חשוב לדעת לגבי החלקה משקמת ביתית?

קודם כל, אם בחרתן להתחיל להשתמש בערכת החלקת שיער ביתית – חשוב לבחור בערכה מומלצת על ידי מעצב שיער מוסמך; כזה שידע להמליץ על החומר המתאים לשיער שלכן ובמטרה לשפר את מצבו הבריאותי.
ללא יוצא מן הכלל, חומר החלקת שיער אינו אמור להכיל פורמלין אשר עלול להזיק לשיער שלכן, והוא יהיה מועשר בחומצות אמינו וחלבונים כמו קראטין שמעשירים את השיער כבר ברמת השורש שלו. שימוש קבוע בהחלקת קראטין ביתית תעזור לשקם את השיער שלכן – לא משנה אם הוא צבוע, פגום או שרוף – ותעניק לו מראה טבעי ומלא ברק.

ההמלצה האישית שלי היא להזמין את ערכת ההחלקה הביתית של ASK: את הערכה הביתית של ASK תוכלו להזמין כבר עכשיו מהחנות שלנו, ולקבל אותה אליכן במשלוח עד הבית עד 5 ימי עסקים.

אם זאת הפעם הראשונה בה אתן מתנסות בהחלקת שיער בשימוש בקרם החלקה משקמת, כדאי מאוד לא לבצע את השימוש לבד. את הפעם הראשונה מומלץ לעשות בליווי של חברה או קרובת משפחה שמנוסה בהחלקת שיער ביתית. אתן יותר ממוזמנות להיוועץ גם איתנו, כדי לוודא שאת הפעם הראשונה שלכן תעשו בצורה הכי נכונה ואפקטיבית.

החלקת שיער ביתית

איך משתמשים בהחלקת שיער ביתית?

כל מה שדרוש עבור החלקת קראטין משקמת הם פריטים שבוודאות קיימים אצלכן בבית: כפפות חד פעמיות, קערות עבור החומרים השונים, מגבות, מסרקים ומברשות, פן לייבוש השיער. כדאי להכין את כל אלו מראש לפני שמתחילים במריחת השיער.

את ההחלקה מבצעים לפי ההוראות המדויקות כפי שמפורט בערכת ההחלקה הביתית, עם התייחסות לשטיפת השיער ומריחתו, עם אילו חומרים לחפוף את השיער וכמה זמן להשאיר את החומר על השיער. את ההוראות להחלקה המשקמת של ASK תוכלו לקרוא ממש כאן.

בכל מקרה, את הקראטין להחלקה ביתית מומלץ להשאיר על השיער לא יותר משעה, ולאחריה לשטוף את השיער ביסודיות. חופפים את השיער לפי ההוראות – ואתן בדרך לשיער חלק מושלם!

מעוניינות בהחלקה משקמת ביתית עם תוצאות מדהימות? הזמינו את ערכת החלקת הקרטין של ASK.

שאלות ותשובות נפוצות

כן! החומר שלנו אורגני בשילוב קרטין לשיקום השערה ומתאים לשימוש ביתי להחלקת השיער.

הבקבוק שלנו מכיל 500 מ"ל המספיק בממוצע ל- 2 ראשים. מחירו 300 ₪ (עם משלוח מהיר בחינם!). מומלץ לבדוק גם את הערכה הביתית להחלקה הכוללת שמפו ומסיכת הזנה ב 399 ₪ בלבד!

כן! החומר שלנו מתאים לכל סוגי השיער. שיער בלונד, צבוע, שבור ועוד. אם מחליקים שיער צבוע יש לוודא כי צבע השיער לא מכיל אמוניה!

זמן אספקת המוצר הינו 1-5 ימי עסקים. לערים הגדולות זמן האספקה בדרך כלל הוא 1-3 ימי עסקים.

לקביעת תור, מלאי את הטופס ונחזור אליך לתיאום התור

600 ₪ לכל אורך שיער