אריה סמדג'ה
החלקות שיער

תפריט

החלקה אורגנית משקמת עם קרטין

יצא לי לפגוש לא מעט נשים במרכז להחלקות שיער, שחששו נורא מההצעה ליישר ולשקם את שיערן באמצעות החלקת שיער עם חומר המכיל קרטין.

זה חבל, כיוון שהקרטין הוא חומר מוביל בשיטות ההחלקה הפופולאריות והמומלצות ביותר בתחום טיפוח השיער, ומי שמכיר אותי ואת המרכז להחלקות שיער יודע שאנחנו ערבים לה וליכולות שלה.
למושג "החלקת קרטין" נדבק מזמן קונוטציה שלילית לא נכונה, ועד היום אנשים מתבלבלים בין הנכון ללא נכון.

אם יש סיכוי שגם אתן מתלבטות לגבי החלקה אורגנית משקמת עם קרטין ומעוניינות ללמוד פרטים נוספים על השיטה, או אפילו חוששות רק מהמחשבה לשים את החומר על השיער – המאמר הבא הוא במיוחד בשבילכן.

מהי החלקה אורגנית משקמת עם קרטין?

אם אתן לא רוצות למרוח חומר החלקה עם קרטין על השיער, תנו לי לחדש לכן משהו – כבר עכשיו יש בשיער שלכן קרטין.

קרטין (Keratin) הוא שם של קבוצת חלבונים עם חשיבות לא קטנה עבור הגוף שלנו: הם אחראים על יצירה של רקמות בגוף כמו ציפורניים, עור וכמו כן גם לבניית השיער שלנו. הקרטין הוא רכיב פעיל בתכשירי טיפוח לשיער ובמוצרי שמפו, כך שבכל מקרה אתן משתמשות בו בשגרת הטיפוח היומיומית שלכן.

בעולם החלקות השיער לקרטין יש תפקיד חשוב ובגלל זה החלקת קרטין הפכה להיות שיטת החלקה לשיער הפופולארית בשנים האחרונות:

עוזר לשקם ולהחיות את השיער מחדש. השיער היקר שלנו, שעם הזמן ניזוק כתוצאה מטיפולים שונים שאנחנו מעבירים אותו כמו צביעה והחלקה כימית, או אפילו בעקבות טיפוח לא נכון או חוסר טיפוח, מתייבש ונסדק. אנחנו רואים את הסימנים של שיער לא בריא או שרוף ופגום בצורת קצוות מפוצלים, תלתול או אפילו נשירת שיערות.

חומר ההחלקה המכיל קרטין עוזר להחזיר לשיער את החלבונים הדרושים לו, למלא את הסדקים שנוצרו במבנה השיערה ולהעניק לו את הברק והמראה הבריא שכל אישה חפצה בו. זאת הסיבה שהחלקת קרטין נקראת גם "החלקה משקמת": במקום להשתמש בחומרים כימיים ש'כופים' יישור על השיער שלכן (דבר שמצריך יישום של החלקה זו שוב ושוב, כיוון שמדובר בתהליך לא טבעי לשיער), ההחלקה מתבצעת על ידי החזרה של השיער שלכן למצב הטבעי והנכון שלו ומכאן שמה "החלקה אורגנית משקמת עם קרטין"

החלקת קרטין - ללא פורמלין

השתכנעתן לגבי השימוש בהחלקה משקמת עם קרטין? אם ככה, חשוב שתבחרו בהחלקת קרטין ללא פורמלין.
בעבר היה שימוש בחומרי החלקת קרטין עם פורמלין בעקבות ההשפעה החזקה שלו בתהליך החלקת שיער: הוא מצליח לפרק את קשרי הגופרית בשיער ובעקבות כך ליישר אותו לתקופה ארוכה של כמה חודשים. אך הפורמלין הוא חומר מסוכן ומסרטן, אשר עלול לגרום לכוויות וגירויים חזקים.

החלקת קרטין יכולה לעשות פלאים עבור השיער שלכן, אך חשוב שתבחרו חומר להחלקת שיער עם הכמות המינימלית ביותר של פורמלין, או אפילו יותר טוב – החלקת קרטין אורגנית ללא פורמלין.

אם אתן מחפשות חומר להחלקת שיער משקמת עם קרטין הטוב ביותר, אני ממליץ על חומר להחלקת השיער של ASK: הוא מכיל קרטין לשיקום השיער, נטול פורמלין. תוכלו למצוא אותו כאן

שאלות ותשובות נפוצות

כן! החומר שלנו אורגני בשילוב קרטין לשיקום השערה.

הבקבוק שלנו מכיל 500 מ"ל המספיק בממוצע ל- 2 ראשים. מחירו 300 ₪ (עם משלוח מהיר בחינם!). מומלץ לבדוק גם את הערכה הביתית להחלקה הכוללת שמפו ומסיכת הזנה ב 399 ₪ בלבד!

כן! החומר שלנו מתאים לכל סוגי השיער. שיער בלונד, צבוע, שבור ועוד. אם מחליקים שיער צבוע יש לוודא כי צבע השיער לא מכיל אמוניה!

זמן אספקת המוצר הינו 1-5 ימי עסקים. לערים הגדולות זמן האספקה בדרך כלל הוא 1-3 ימי עסקים.

לקביעת תור, מלאי את הטופס ונחזור אליך לתיאום התור

600 ₪ לכל אורך שיער