אריה סמדג'ה
החלקות שיער

תפריט

איזה שיער מתאים להחלקה אורגנית?

סוג השיער הוא אחת השאלות המרכזיות שמעסיקות כמעט כל אחת אשר מגיעה למרכז להחלקות שיער.
כיוון שכל שיער הוא מיוחד, קיים החשש שסוג שיער מסוים לא יתאים להחלקה האורגנית.
החשש הזה מתחזק על סמך נסיונות קודמים עם החלקות אחרות שקיימות בשוק, כמו למשל החלקה יפנית או צרפתית, אשר בהחלט לא מתאימות לסוגי שיער מסוימים ובמקרים אחרים אף עלולות להזיק לו.

לכן, ארצה לענות על השאלה שמעסיקה אתכן כבר מההתחלה: ההחלקה האורגנית של אריה סמדג'ה מתאימה לכל סוגי השיער.
אם אתן עדיין לא בטוחות שסוג השיער שלכן מתאים להחלקה אורגנית עם קראטין – אני מזמין אתכן לקרוא את המאמר.

על אילו סוגי שיער מדברים בהקשר של החלקת שיער?

כל מי שיצא לה לברר לגבי החלקות שיער, יודעת שהגדרת סוג השיער היא די מורכבת. אנחנו תמיד לוקחים בחשבון דברים כמו אורך השיער, רמת התלתול והגוון שלו – באם סוג השיער מתולתל או מקורזל, והאם מדובר בשיער כהה, בלונדיני/ בהיר או אדמוני.

אך מעבר לדברים הברורים מאליו, כשמדברים על החלקת שיער לוקחים בחשבון גם (ולעיתים, אפילו לפני הדברים שציינתי קודם) את בריאות השיער: האם מדובר בשיער טבעי, או שהוא עבר תהליכים כימיים לפני כן כתוצאה מהחלקות קודמות, צביעה או חמצון? האם השיער נשמר כמו שצריך והוא במצב בריא, או שהוא הגיע למצב פגום או שרוף או נושר?

 

האם החלקה אורגנית מתאימה לשיער שלי?

לא כל סוגי השיער מתאימים להחלקות שיער שונות, אך למרבה המזל החלקת קראטין עדיפה ואף מומלצת עבור כל סוגי השיער. החלקת קראטין היא האופציה העדיפה עבור שיער בכל מצב בריאותי – על אחת כמה וכמה כשמדובר בשיער צבוע, פגום שרוף. הסיבה לכך היא הרכיבים שיש בחומר ההחלקה: חומרים טבעיים כגון חומצות אמינו וחלבונים ובמיוחד חלבון הקראטין, שטובים לשיער שלכן ועוזרים לשקם אותו ולהחזיר את הברק שלו. זאת הסיבה שהחלקת קראטין נקראת גם "החלקה משקמת".

במקרה של החלקת קראטין אין צורך להתחשב ברמת האורך או התלתול של השיער: לא משנה אם יש לך שיער קצר, שיער ארוך, שיער מתולתל, שיער מקורזל, שיער גלי או שיער אתיופי – החלקת הקראטין מתאימה לכל סוגי השיער האלו, כיוון שהחומרים בה מתחילים לפעול לשקם את השיער כבר מרמת השורש. חומר ההחלקה המשקמת מבצע את ההחלקה האופטימלית ביותר, אך עדיין מצליח לשמור על המראה הטבעי של השיער גם לאחר ההחלקה.

יש מספר מצומצם של סוגי שיער שכן צריך לקחת בחשבון:
במידה וצבעתן את שיערכן עם צבע שיער המכיל אמוניה, עדיף להימנע מהחלקת קראטין כדי למנוע תגובה חריפה יחד עם הקראטין.
בנוסף, להחלקה אורגנית יש נטייה להבהיר ולהצהיב מעט את גוון השיער, במיוחד בשיער בלונדיני או בהיר במיוחד. זוהי תופעת לוואי זמנית בלבד, שבהחלט ניתן להתכונן אליה מראש באמצעות שימוש בחומרים נוספים.

אם אתן בכל זאת מתלבטות לגבי סוג השיער שלכן, והאם הוא יכול להרוויח מהחלקה משקמת, אני מזמין אתכן להתייעץ איתי

שאלות ותשובות נפוצות

הבקבוק שלנו מכיל 500 מ"ל המספיק בממוצע ל- 2 ראשים. מחירו 300 ₪ (עם משלוח מהיר בחינם!). מומלץ לבדוק גם את הערכה הביתית להחלקה הכוללת שמפו ומסיכת הזנה ב 399 ₪ בלבד!

כן! החומר שלנו מתאים לכל סוגי השיער. שיער בלונד, צבוע, שבור ועוד. אם מחליקים שיער צבוע יש לוודא כי צבע השיער לא מכיל אמוניה!

זמן אספקת המוצר הינו 1-5 ימי עסקים. לערים הגדולות זמן האספקה בדרך כלל הוא 1-3 ימי עסקים.

לקביעת תור, מלאי את הטופס ונחזור אליך לתיאום התור

600 ₪ לכל אורך שיער